Обшивка сидінь та перетяжка салону авто у Львові

До недавнього часу перетяжка салону автомобіля шкірою та іншими якісними матеріалами залишалася прерогативою дорогих моделей premium-класу. Однак, завдяки розвитку тюнінг-індустрії, шкіряний салон став доступний кожному власнику авто. При цьому навіть автомобіль середнього класу зі шкіряним салоном може претендувати на звання «ексклюзивного». Не можна не відзначити, що перетяжка шкірою покликана зробити салони автомобілів не тільки стильними і благородними, але і практичними.

Оберіть колір салону

Замовити перетяжку салону машини у професіоналів

Салон машини грає важливу роль у загальному комфорті водія та пасажирів під час поїздки в авто. Тому обшивка салонів користується попитом у сучасних водіїв. Кожен хоче мати стильне, затишне та практичне авто. Ми запрошуємо вас до майстерні компанії Zelez Car Tuning, де команда професіоналів надає звичайним салонам автомобілів оригінальності та затишку. Ми використовуємо якісні матеріали – автомобільну шкіру та алькантару – щоб створити стильне та оригінальне оформлення інтер’єру вашого авто. Автомобільна шкіра міцна та вогнестійка, не боїться води і перепаду температур. Тому шкіряні салони – це не тільки престижно, але і довговічно. Ви також можете замовити обшивку салону алькантарою – м’яким на дотик та високотехнологічним матеріалом, який за своїми властивостями перевершує багато інших матеріалів для перетяжки. До того ж алькантара чудово поєднується зі шкірою, що дає можливість фантазувати з оформленням салону вашого автомобіля.

Якщо вам потрібна якісна та оригінальна перетяжка салону у Львові, замовляйте послуги у компанії Діамант Плюс. Ми виконуємо обшивку бусів та легкових автомобілів, гарантуємо високу якість виконання робіт за доступними цінами.
Інші


Рулі