Професійне переобладнання авто та бусів у Львові

Переобладнання мікроавтобусів у Львові – популярна послуга, яка дозволяє перетворити вантажний бус у зручний і комфортабельний пасажирський мікроавтобус. У послугу може входити зовнішній та внутрішній тюнінг, який додасть автомобілю таких виняткових якостей як ексклюзивність, розкіш, елегантність, комфорт, функціональність. В результаті переобладнання авто може стати дуже зручним засобом пересування в будь-яку пору року і за будь-яких умов – як при великих перегонах, так і під час тривалих стоянок.

переобладнання авто

Краща ціна переобладнання мікроавтобусів у Львові

Під час переобладнання бусів важливими є врізання вікон або заміна склопакетів. Компанія Zelez Car Tuning встановлює склопакети, панорамні вікна і стельові люки. Стельові люки можуть бути скляні або металеві, будь-якого розміру і різних типів механізму відкривання. Вони надають мікроавтобусу актуального сучасного вигляду і виконують функцію додаткового вентилювання салону.

Переобладнання салону мікроавтобуса – складний багатоетапний процес, в який входить безліч видів робіт. Наші спеціалісти змінять все відповідно до ваших уподобань: кількість посадкових місць; конструкцію і обшивку сидінь, які повинні бути максимально комфортними і при цьому досить зносостійкими; стійки, бічні панелі, задні і зсувні двері, стелю та підлогу. Всі поверхні ми покриємо новими оздоблювальними матеріалами, з попередньою установкою шумоізоляції. Ми гарантуємо своєчасне та якісне переобладнання автомобілів у Львові з вантажних на пасажирські. Ціна на переобладнання мікроавтобусів залежить від особливостей конструкції авто, якості використовуваних матеріалів, обсягу робіт та багато іншого.